הסתדרות עובדי המתכת,חשמל, אלקטרוניקה רכב ויהלומים

גבי אסרף, יו"ר הסתדרות עובדי המתכת,חשמל, אלקטרוניקה רכב ויהלומים.

תעשיות המתכת, החשמל, אלקטרוניקה, רכב ויהלומים הן חוד החנית של התעשייה בישראל. המפעלים בענף זה מייצרים מגוון רחב של מוצרים במגוון טכנולוגיות.
הסתדרות עובדי המתכת,חשמל, אלקטרוניקה רכב ויהלומים, מייצגת את העובדים בכל המקצועות הנכללים, דואגת לשמירת זכויותיהם, שיפור תנאי שכרם וקידום מעמדם בעבודה. נציגי ההסתדרות חותמים על הסכמים קיבוציים וכלל ארציים, מיישבים ומטפלים בסכסוכי עבודה ומייצגים את העובדים מול המעסיקים.
התקופה בה אנו חיים מתאפיינת בתנופה מדעית וטכנולוגית חסרת פשרות. הענפים מתכת, חשמל, אלקטרוניקה, הינם כר נרחב לחידושים בתחומי עיבוד החומר, אוטומציה ורובוטיקה.
תהליכים טכנולוגיים אלו, מחייבים את האיגוד, לרכוש ידע ומיומנויות, אשר כאן מתבטאת חיוניותה הרבה של העמותה לקידום מקצועי חברתי שייסדנו אשר בה מתבצעות השתלמויות מקצועיות, קורסים, סדנאות, ימי עיון ועוד.
הסתדרות עובדי המתכת שמה לה למטרה לקדם לא רק את רמתם המקצועית אלא גם למצוא פתרונות נוספים בדוגמת קידום מניב.

פועלים במפעל המתכת עמל בחיפה. באדיבות מכון לבון.פועלים במפעל המתכת עמל בחיפה. באדיבות מכון לבון.

קידום מניב הוא אפיק פעילות נוסף, שמטרתו לפעול לרווחת העובדים ובני משפחותיהם, על-ידי שיתוף פעולה עם חברות מסחריות וגורמים אחרים בתחום הצרכנות והפנאי.
חזון הסתדרות עובדי המתכת, חשמל, אלקטרוניקה, רכב ויהלומים הוא להעניק לעמיתינו שירותי צרכנות ורווחה במחירים אטרקטיביים ובמגוון רחב של תחומים בעלות המביאה בחשבון את חשיבותו גודלו ועוצמתו של ענף המתכת.
בהקמת המועדון האיגוד רואה לנכון להעמיד את עמיתינו במרכז העשייה, תוך כוונה להגדיל את הכנסתם הפנויה ולהטמיע בהם הרגלי צריכה נכונה.

פרסומי האגף:

 קריטריונים למבקש לקבל תעודת מקצוע שלב 3 במקצועות הרכב  

 דף הנחיות לעובד המבקש תעודת שלב 3

תרשים זרימה להסמכת מנהלים מקצועיים "מרכבי הרכב וצביעתם"

חוזר להפצה לעובדים יולי 2013.

 

 

קישורים:
קישור לאתר העמותה לקידום מקצועי של האיגוד
לתמצית עיקרי ההסכם הקיבוצי באלישרא